نتایج جستجو برای عبارت :

اولین پیشنهاد رسمی بارسا برای نیمار؟

دی یانگ:
" بارسا برام بهترین باشگاه خارجیه"
" خیلی دلتنگ آژاکس خواهم شد. الان هر روز با شادی و لذت زیاد به باشگاه میرم"
" خوشحالم به من اجازه داده شده که جزئی از آژاکس باشم، امیدوارم بتونم مسیرم در این باشگاه رو به شکلی عالی به پایان برسونم"
" همیشه مایل بودم برای بارسا بازی کنم"
" باشگاه بارسا فوتبالی زیبا ارائه میده. وقتی که باید از آژاکس ترنسفر میشدم، همیشه امیدوار بودم اون باشگاه بارسا باشه"
مارسلو بچلر(Esporte Interativo):
" بارسا از قرارداد با نیمار مطمئنه به همین دلیل به پاریس سفر میکنه. بعد از اینکه رئال ورود وینیسیوس رو به عملیات نیمار رد کرد حالا بارسا مطمئنه اونا از دور خارج شدن. بارسا اماده ست دمبله رو وارد عملیات کنه"
ژاوی بوش (موندو) : 
"دلیخت گریه نکن. به تصمیم مربیت و نتایج تصمیم خودت احترام بذار. به خاطر وجود پیکه پیشنهاد بارسا رو رد کردی و در نهایت ذخیره بونوچی و کیلینی شدی و حالا از تصمیم خودت سوپرایزی"
موندو چاپ امروز:
" نیمار ن
بر خلاف گفته منابع ، بارسلونا هنوز پیشنهاد رسمی برای جذب نیمار نفرستاده است. پاریس میداند که بارسلون از منابع مالی کافی برای جذب نیمار برخوردار است ، پس منتظر میماند. اگر بارسا پیشنهاد خوبی بدهد عملیات انتقال نیمار به پایان میرسد.انتقال،نیمار ، بازی شطرنج در سه تیم است!بارسا ، PSG و نیمار با ترس از انجام حرکت اشتباه ، به مذاکره می پردازند.
مارکا :
فیلیپه کوتینیو %100 فروخته خواهد شد
بازار نقل و انتقالات انگلیس تا 8 آگوست باز است
پی‌اس‌جی 100 می
مردم درباره بارسا حرف میزنن ولی ما دو بازی مهم مقابل کاردیف و هادرزفیلد پیش رو داریم و هر دو به اندازه بازی با بارسا مهم هستن"
" فوق‌العاده اس که در این موقع از فصل برای دو جام رقابت میکنیم"
"احساس خستگی نمیکنیم. در لحظات حساسی از فصل به سر مییریم و باید بهترین عملکردمونو ارائه بدیم و ابدا حس خستگی نمیکنیم"
نیمار در راه بارسا یا مادرید ؟؟
به گزارش برخی رسانه ها ناصر الخلیفی تمایل به فروش نیمار دارد اینه در حالی است که برخی باشگاه های بزرگ مانند بارسلونا ، رئال مادرید در صف اول  مشتریان این بازیکن هستند و نیمار به باشگاه های دیگری نیز لینک شده که دو تیم شهر منچستر از مهم ترین آنها هستند
ادامه مطلب
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
بارسلونا خیال عثمان دمبله را راحت کرد
بارسلونا برنامه ای برای فروش عثمان دمبله، ستاره جوان و فرانسوی اش ندارد.
به گزارش "ورزش سه"، اتفاقات به بدترین شکل ممکن برای عثمان دمبله پیش رفته و این بازیکن جوان تا حدود شش ماه دیگر قادر به همراهی بارسلونا نخواهد بود. عثمان دمبله در دیدار بارسا مقابل دورتموند در مرحله گروهی لیگ قهرمانان مصدوم شد و این آسیب دیدگی چند روز قبل تشدید شد تا زمان دوری او از میادین اینگونه به درازا بکشد.

در روزهای اخیر شای
مصاحبه دی یونگ با اسپورت(پارت1):
"لئو مسی بهترین بازیکن جهانه"
کدام تیم رو بیشتر دوست داری؟
" همیشه تماشای بارسای گواردیولا رو دوست داشتم. باورنکردنی بود. یکی از بهترین تیم های تاریخ"
" بعد از حذف مادرید رئیس بهم زنگ زد و به ما به خاطر برد تبریک گفت"
دوست داری کنار #نیمار بازی کنی؟
"قطعا دوست دارم کنار نیمار بازی کنم. او بی نهایت بازیکن خوبیه ولی این امر و تصمیم گیری برای اینکه باید برگرده بارسا به من مربوط نیست"
قرارداد با گریزمان چطور بود؟
"خبر خ
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی بارسا آماده ارائه اولین پیشنهاد رسمی خود به پاری سن ژرمن برای خرید مهاجم برزیلی است. این باشگاه مصمم است بعد از چند روز سکوت حالا تلاش مضاعفی برای خرید نیمار انجام دهد. مدیران رده بالای بارسا تلاش خواهند کرد تا با PSG توافقی کنند که مناسب شرایط هر دو طرف باشد.

دلیل رویکرد منفعلانه بارسا تا این لحظه، جلوگیری از عصبانی شدن باشگاه فرانسوی بود زیرا پیش از این رابطه ای دشوار میان بارسا و پاری سن ژرمن برقرار بود. نیمار
تحلیلی از آخرین تمرینات بارسلونا: 
آنطور که مشخص است گریزمان جایگزین سوارز خواهد شد. گریزمان، شماره 9 بارسا مقابل گرانادا خواهد بود.
در کنار او #مسی قرار خواهد گرفت. لئو مسی با آزادی کامل در خط حمله خواهد بود و در سمت راست قرار خواهد گرفت. سومین عضو در خط حمله فاتی خواهد بود! بازیکنی که توسط والورده شناخته شد و ممکن است توسط ستین به ستاره تبدیل شود. کارلوس پرز یکی دیگر از گزینه های نیمکت است! او احتمالا در نیمه دوم به جای فاتی به بازی خواهد آمد.
لئو مثل یک عاشق بارسلونا حرف هایش را زد. او یک تیم برنده می خواهد و ما هم معتقدیم که چنین تیمی در اختیار داریم. این از جاه طلبی مسی است که پس از این همه افتخاری که با پیراهن بارسا کسب کرده، بازهم افتخارات بیشتر می خواهد. همه ما در بارسلونا همین اندازه جاه طلب هستیم و اهداف بزرگی داریم.»
لئو مثل یک عاشق بارسلونا حرف هایش را زد. او یک تیم برنده می خواهد و ما هم معتقدیم که چنین تیمی در اختیار داریم. این از جاه طلبی مسی است که پس از این همه افتخاری که با پیراهن بارسا کسب کرده، بازهم افتخارات بیشتر می خواهد. همه ما در بارسلونا همین اندازه جاه طلب هستیم و اهداف بزرگی داریم.»
خیلی داره تبعیض میشه ها
نمونش حضور نداشتن استقلال پرسپولیس در فیفا 19 و حضور تیمای رده آخری مثل بارسا و رئال
و یا نبودن ایران در گروه 8 ببر اقتصادی دنیا 
و یا فروخته نشدن پراید و تیبا و پژو 405 مونتاژ ایران در بازار آمریکا
چیکار کنیم با این تبعیضا؟
به کجا داریم میریم ما؟
ورزشگاه خانگی ویارئال دیشب شاهد نبرد دراماتیک و پر افت و خیز بارسلونا و ویارئال بود. 
بازی‌ای که تا دقیقه 90 با پیروزی 4-2 ویارئال پیش می‌رفت ولی بارسلونا در یک کامبک رویایی موفق شد با درخشش دو ستاره بزرگش این بازی را بعد از پایان 90  دقیقه قانونی با تساوی 4-4 به پایان برساند. اما قهرمانان و ضدقهرمانان یا ناکام‌های بزرگ  بازی دیشب کدام ستاره‌ها بودند؟

لیونل مسی بدون شک قهرمان اول بازی دیشب بود. او که به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمده بود
کنفرانس مطبوعاتی گریزمان(پارت 2 ):
"وقتی اومدم دیدم که باید کلا یه فلسفه دیگه رو بازی کنم. باید در طول دو ماه یاد بگیری، پیشرفت کنی و حرکاتت رو عوض کنی ولی نمیشه که همه این چیزا رو در این مدت به دست بیاری"
"میدونم که هم تیمی هام منتظرم بودن و ازم بهترین نسخه ام رو میخوان"
"من در راه صحیح قرار دارم تا به بهترین وضعیتم برسم"
"برد در بازی های خارج از خانه مهمه" 
"بعد از کسب سه امتیاز مقابل ختافه، تساوی دربی برای ما بهترین نتیجه بود"
کونته؟"بازی رو برای م
شاگردان ارنستو والورده در دیداری خانگی توانستند با نتیجه 1-0 لوانته را شکست بدهند و قهرمانی شان در رقابت های این فصل لالیگا را قطعی کنند.
بارسا بازی را هجومی آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقیقه 2 به گل برسد اما واکنش خوب آیتور، مانع از گلزنی لوئیس سوارز شد.
حملات بارسا ادامه پیدا کرد و در دقیقه 5، حرکت انفرادی خوب کوتینیو و ضربه محکم او، می توانست به گل اول بازی تبدیل شود اما باز هم آیتور مغلوب نشد. یک دقیقه بعد، ارسال دیدنی کوتینیو، لنگ
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، موندو دپورتیوو نوشت: آلباسته اولین تیمی بود کهلیونل مسیتوانست پشه اش را باز کند. این پیوستگی درون یکم می سال ۲۰۰۵ در لالیگا صورت داد. ۱۵ سال از این گل می گذرد. بازی بی اهمیتی برایبارسلونا نبود. آبی اناری ها به پیروزی نیاز داشتند تا فاصله شش امتیازی خود را با رئال مادرید حفظ کنند. مادرید توانسته بود رئال سوسیداد را تو آنتوئتا شکست دهد و اختلاف را به سه امتیاز برساند. با وجود این که آلباسته تیم قدرتمندی نب
رامون کالدرون (مدیر سابق رئال) :وقتی فرگوسن فهمید که رونالدو می خواهد به رئال برود با شرایطی مشابه او را به بارسلونا پیشنهاد داد
به رونالدو گفت که میتواند برود اما فقط به شرطی که به بارسا برود ، با این وجود رونالدو تعهد و تعصبش به رئال را نشان داد و به همین خاطر به برنابئو آمد
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
به گزارش همشهری آنلاین و بوسیله نقل از دپورته کواترو، لیونل مسی فوق هنرمند آرژانتینی آویشن پیاده روی بارسلونااسپانیابه دلیل مسری ویروس کرونا و تعویق مسابقات فوتبالی مختلف در اروپا از جمله لیگ قهرمانان و لالیگا، دستمزد سالیانه خود را که بالغ بر ۵۰ میلیون یورو  وجود را به ۱۵ میلیون کاهش قسط. لازم به ذکر است که پیش از این مسی مبلغ یک میلیون و پانصد هزار یورو هم بابت مبارزه با این بلای ناگهانی به بیمارستان ها معاون کرده است. عدم ارامش ستاره ه

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی یک سال و نیم قبل بود که لیورپول موفق شد در فصل نقل و انتقالات زمستانی با ویرژیل فن دایک، مدافع وقت ساوتهمپتون به عنوان گران ترین مدافع تاریخ فوتبال به توافق برسد و گرچه در ابتدا برخی مدعی شدند پرداخت 75 میلیون پوند برای وی زیاد است، اما ویرژیل فن دایک در ادامه نشان داد لایق پرداخت چنین رقمی بوده است.
نشریه میرر امروز گزارشی در مورد تمایل بارسلونا به خرید این مدافع باکیفیت منتشر کرده است. اما به نظر می رسد مدیران بار
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
والورده: نمایش مسی باورنکردنی بود

بارسا ماموریت ویژه خود در بازی امشب مقابل لیون را تکمیل کرد و با زدن 5 گل، راهی یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ شد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در بازی
رفت برابر لیون با تساوی بدون گل متوقف شده بود اما امشب فرصت سوزی نکرد و
به لطف برتری 5-1 توانست به یک چهارم نهایی راه یابد. ستاره
به نام خدا
دریم لیگ(جعبه ابزار)برنامه ای است که شما می توانید با آن لباس تیم خود را عوض کنید
در این برنامه بیش 20 تیم برتر جهان:بارسا+تاتنهام و حتی پرسپولیس و استقلال نیز وجود دارد آموزش استفاده نیز در خود برنامه وجود دارد
منتظر آپدیت ها و سوپرایز های بعدی نیز باشید.
ادامه مطلب
فیلیپه لوییس، مدافع برزیلی اتلتیکومادرید ناامید است نیمار در زمستان راهی بارسلونا شود.
به گزارش "ورزش سه"، گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال در تلاش برای جدایی از پاری سن ژرمن و بازگشت به بارسلونا است. فیلیپه لوییس معتقد است انتقال نیمار به نوکمپ به سود فوتبال برزیل خواهد بود و به همین دلیل امیدوار است این انتقال دشوار در تابستان رخ دهد. در تابستان پارسال اخباری در مورد انتقال خود فیلیپه لوییس به بارسا نیز وجود داشت که به نظر می رسد منتفی
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
هرچه که بیشتر از عمرش کاسته می‌شود او بیشتر به شباهت متضادها پی می‌برد و دلایل تلاش‌هایش محوتر و مسخره‌تر می‌شود. کم‌کم دیگر برگمان و بلاتار و لینچ و تقوایی و بیضایی و کیمیایی برایش فرق چندانی ندارند. دیگر تفاوتی بین استقلال و پرسپولیس و رئال و بارسا و یووه و اینتر و دورتموند و بایرن و چلسی و منچستر و لیورپول و سیتی قائل نیست. سفر به انتهای شب و جز از کل و اتحادیه ابلهان و عقاید یک دلقک و پیرمرد و دریا و برق نقره‌ای و تام سایر و شازده کوچول
چالش داریم چه چالشی ...اقای علیرضا یه چالش گذاشتن داشتم فکرمیکردم اگه من بودم چی کارمیکردم...
+مامان
یه بیمارستان تخصصی زنان زایمان براش تاسیس میکردم
+بابا 
یه پنت هاوس داخل امریکا که دوست داره 
+اجی س
یه مرکز روانشناسی ومشاوره توپ
+داداش ت 
یه شرکت درراستای رشتش و ایده هاش
+مادرجونم
یه خونه باغ بزرگ با کلی درخت های میوه مختلف
+واماااااااااا خودم
1.قطعاااااااااااااا ازدواج نمی کردم 
2.یه اپارتمان جمع وجور تویکی از برج های منطقه های اروم شهری
پنج شنبه عصر رفتم بیرون که چرخی بزنم که هوا ابری شد با ابرای سیاه. میشد دید که مردم قدمهاشونو سریع تر برمیدارن چون رعد و برق مثل یه لامپ یهو آسمانو روشن میکرد. بر عکس بقیه من قدمامو آروم تر برمیداشتم چون علاقه عجیبی به رعد و برق دارم: گوشه ی یه آپارتمان یه جا برای نشستن پیدا کردم که بیشترین میدان دید رو به آسمون داشت نیم ساعتی همینطور گذشت که مادرم زنگ زد که بیا خطرناکه و فلان که منم دیگه برگشتم منظره های قشنگی رو دیدم.
- یه دوست تنبلیم دارم که ت
پنج شنبه عصر رفتم بیرون که چرخی بزنم که هوا ابری شد با ابرای سیاه. میشد دید که مردم قدمهاشونو سریع تر برمیدارن چون رعد و برق مثل یه لامپ یهو آسمانو روشن میکرد. بر عکس بقیه من قدمامو آروم تر برمیداشتم چون علاقه عجیبی به رعد و برق دارم: گوشه ی یه آپارتمان یه جا برای نشستن پیدا کردم که بیشترین میدان دید رو به آسمون داشت نیم ساعتی همینطور گذشت که مادرم زنگ زد که بیا خطرناکه و فلان که منم دیگه برگشتم منظره های قشنگی رو دیدم.
- یه دوست تنبلیم دارم که ت
رئال مادرید پس از هفته ها کسب نتایج نه چندان خوب و به خصوص ارائه بازی خسته کننده، حالا به فرم خوب خودش بازگشته است.

به گزارش "ورزش سه"، رئال پس از کسب دو
برد متوالی در لالیگا، در کوپا دل ری نیز جیرونا را در هم کوبید و مهمتر
اینکه شکل بازی های این تیم نیز نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است. به
عقیده آاس، بیش از همه این پینتوس، بدنساز رئال بوده که نقش اصلی را در
باز
کنفرانس مطبوعاتی گریزمان(پارت1 ):
"بدون مسی، انسو و عثمان کار سختی داریم. ولی کارلس پرز رو هم داریم که کیفیت خوبی برای در ترکیب قرار گرفتن داره"
"لیگ قهرمانان همیشه تورنومنتی مهمه. مهم ترین چیز تو اون بردن و کسب سه امتیاز با ارائه بازی ای خوبه"
"هنوز بهترین گریزمان رو ندیدید"
"باید پیشرفت کنم به خصوص در حرکات بدون توپ"
"ما تیمی فوق العاده داریم و فردا ترکیبی مناسب برای برد میچینیم"
"من راحتم فقط باید یه چیزایی رو در زمین بهبود بدم به خصوص حرکاتم رو
والورده:
" بعد از تعدادی بازی خارج از خانه بد، به برد نیاز داشتیم. همیشه بازی های سختی داشتیم"
"بعد از دریافت گل در دقایق ابتدایی بازی در بازی های اخیر ضروری بود که در اغاز بازی هیچ گلی نخوریم"
پاس گل ترشتگن؟"‏ گاهی اوقات مدافعین پیش میکشن که باعث میشه پشت سرشون حرکت کنی"
" اگه میخوای در لالیگا قهرمان بشی باید بازی های خارج از خانه زیادی رو ببری"
" ختافه همیشه مجبورت میکنه خیلی خوب رقابت کنی. حریف پیش رومون نمیذاشت نفس بکشیم"
دمبله؟" ترجیح دادیم ر
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
کتاب سیزده اثر علی میرصادقی
مشخصات کتابنام کتاب: سیزدهنویسنده: علی میرصادقیانتشارات: بارساشابک: ۹۷۸۹۶۴۳۱۱۹۱۹۵زبان: فارسیصفحات: 265تاریخ: انتشار: ۱۳۹6
معرفی کتاب سیزدهکتاب سیزده یک داستان نیست، سفری است که هر کس می‌تواند به شیوه‌ی خودش، آن را به پایان برساند. علی میرصادقی در این کتاب انگیزشی به شما جهت رسیدن به اهدافتان کمک می‌کند.
در بخشی از کتاب سیزده می‌خوانیم:
خدای ناعادل جهان کمی مهربان باش!! چرا عده‌ی کمی از بندگانت بسیار زیاد دارن
بارسلونا دارای سابقه ی بسیار غنی است و میخواهیم نگاهی به جزئیات لوگوی این باشگاه داشته باشیم . بارسلونا در سال 1899 تاسیس شد اما تا سال 1910 لوگوی این باشگاه هیچ شباهتی با لوگوی امروز نداشت . در لوگوی اولیه " تاج الماس نشانی به شکل پادشاهی آراگون و خفاش شاه جیمز " وجود داشت . اولین لوگو با تاج !در سال 1910 یک مسابقه برای طراحی آرم جدید باشگاه بارسلونا برگزار شد . در این رقابت کارلوس کومامالا که یک بازیکن در آن زمان بود برنده ی رقابت طراحی شد . متولد ما

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
بوسیله گزارش "ورزش سه"، با اخبار رسمیباشگاه السد قطر ژاوی هرناندز بوسیله عنوان سرمربی متاخر این تیم انتخاب شد و رسما بوسیله نشانی خلیفه اوسوالدو فریرا پرتغالی کار خود را در اولین تجربه مربیگری آغاز می نرم. قرار است سرجیو اوریل، ایوان توریس، اسکار هرناندز، ژوزه مانوئل سرجیو گارسیا و آنتونی ترامولاس قصه سابق بارسلونا را در این امر مدد دهند و به نشانی دستیاران ژاوی برگزینی شده اند. طبق برنامه قرار است السد همراه با ژاوی از ۱۴ تا ۲۹ جولای ارد
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی نمایش دور از انتظار فیلیپ کوتینیو در یک سال و نیم اخیر باعث شده برچسب ناکامی روی نام گران ترین خرید تاریخ باشگاه بارسلونا زده شود. اخبار زیادی در مورد تمایل بارسا به فروش این هافبک برزیلی و احتمال انتقال او به پاری سن ژرمن منتشر شده اما کیا جورابچیان اعلام کرد موضع آبی اناری ها حفظ موکل وی برای فصل بعد خواهد بود.
کیا جورابچیان گفت: "به من گفته شد که بارسلونا قصد فروش کوتینیو را ندارند و این تیم با هیچ تیمی در این مور
سلام. چطوری بابایی؟ فکر کنم خوب باشی، اونم بعد از این که رئال دیشب بارسا رو زد و تو در حالیکه جلوی تلویزیون رژه میرفتی و تیم منو مسخره میکردی، میگفتی که فردا باید بریم تا برات پیراهن رئالی که شرط بسته بودم اگه باختم برات میخرم رو بخریم. الان که اینو گفتم یاد پدربزرگت افتادم. بچه که بودم، تقریبا همسن تو، روی فینال یورو شرط بسته بودیم. قرار بود که اگر من بردم پدرم برام پیراهن بارسا رو بگیره و اگه اون برد هیچی. دقیقا هیچی! مثل الان که اگه من میبرد
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
وینیسیوس جونیور، ستاره برزیلی و جوان رئال مادرید امشب مرد اول دیدار تیمش مقابل بارسلونا بود.
 رئال مادرید موفق شد در دیداری حساس و سرنوشت ساز در تعیین قهرمانی لالیگا، با دو گل بارسلونا را مغلوب کرده و دوباره به صدر جدول برسد؛ ستاره این پیروزی بدون شک وینیسیوس جونیور، وینگر جوان کهکشانی ها بود.
بیشتر بخوانید:
رئال صدر و ال کلاسیکو را یکجا برد/بارسا تسلیم به معنای واقعی +فیلم
این بازیکن موفق شد در دقیقه 70 و روی پاس عمقی و دقیق تونی کروس وا
امشب بعد از سال ها برگشته ام خانه. در اتاق کوچک کنار مهتاب. زیر شاخه هاى خشک کنار کتابخانه و چهل حدیث کم دستخورده ام و دیکشنرى مرموز پدر. مى نویسم. آخرین بار ٥ سال پیش بود. تنهاى تنها بودم. هنوز فشار دیوارهاى اتاق را حس مى کنم. چیزى اینجا من را مچاله مى کند. یک حس قوى. یک نیروى ملموس. که توضیح اش نمیتوان داد تا حسش نکنی. مثل شب هاى غربت که دیگر بعد از مدتى تکرار نشدند. به هر کس میگفتم که کسى کنار تختم شب ها نماز مى خواند. یا اینکه سحرها با صداى اذان پد
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی بعد از کش و قوس های فراوان، بالاخره انتقال گریزمان با پرداخت 120 میلیون یورو از سوی باشگاه بارسلونا به اتلتیکومادرید نهایی شد و این بازیکن بعد از سپری کردن تست های پزشکی راهی نوکمپ شود.

با توجه به حواشی فراوان تابستان سال قبل و انصراف لحظه آخری گریزمان از انتقال به بارسلونا، در طول فصل شایعات فراوانی در مورد عدم تمایل بازیکنان بارسا به خرید این بازیکن و انتقال او به نوکمپ به دلیل عصبانیت از رفتار سال قبل شنیده شد
امشب شبی بود که خیلی هواداری فوتبال (حتی من یونایتدی!) آرزو داشتن لیورپولی باشن. هیجان خالص و ناب.

از همون وقتی که پسر بچه بودم عاشق این روحیه تسلیم ناپذیری فوتبال انگلیس بودم
Never Say Die, Never Give Up... هیچ وقت تسلیم نشو :)
حال امشب هوادارای لیورپول رو خریدارم، فینال 99 که بعد دو تا گل یونایتد جلو بایرن تو خونه ای که همه چراغاش خاموش بود و همه خواب بودن یه پسر بچه ده ساله (خودمو میگم :دی) زیر نور لرزون تلویزیون رنگی که تازه خریده بودن، داشت بی صدا بالا و پ
دوستی نیمار و فیلیپ کوتینیو می تواند یکی از عوامل انتقال ستاره برزیلی بارسلونا به فرانسه لقب گیرد.
بعد از حدود یک سال و نیم از انتقال 160 میلیون یورویی کوتینیو از آنفیلد به نوکمپ، شرایط مطابق میل او پیش نرفته و عملکرد ضعیف هافبک برزیلی خصوصا در بازی های بزرگ، مدیران بارسلونا را مجاب به فروش وی کرده است.
نشریه فرانسوی اکیپ مدعی شد پاری سن ژرمن یکی از مشتریان پر و پا قرص خرید کوتینیو است و دوستی قدیمی و از دوران کودکی نیمار با هافبک بارسا ممکن ا
به دعوت mardebarani.ir:
آشنایی: اواسط دهه 80
اون موقع‌ها که هنوز مجله گل‌ آقا بچه‌ها تعطیل نشده بود، یه بخش داشتن که توش از وبلاگ طرفداراشون مطلب میذاشتن؛ احتمالاً معرفی می‌کردن. اولین بار با کلمه وبلاگ اونجا آشنا شدم و اینکه یکی وبلاگ داشته باشه برام خیلی چیز عجیب و باحال و خاصی بود! حدودی می‌دونستم که وبلاگ یعنی توی اینترنت یه چیزی رو می‌نویسن و همه دنیا می‌تونن بخونن. اما فک می‌کردم کار سختی باشه. با توجه به اینکه آخرین شماره مجله توی سال 87 چ
من زیاد به گذشته فکر میکنم،همینطور به آینده ولی همیشه شعار لیو این د مومنت رو سرمیدم.این فکر کردن به گذشته یا آینده باعث که از طرف بقیه به موندن در گذشته متهم بشم.زندگی در آینده رو معمولا برای خودم نگه میدارم.راهنمایی بودم.دوم راهنمایی.یه شب قبل خواب شروع کردم به تخیل کردن و بیشتر درمورد آینده.عجیب بود حسش برام،طوری که در طی روز لحظه شماری میکردم تا موقع خوابیدن بشه و روی تخت فلزی پر سروصدام دراز بکشم و تخیل کنم.من از هشت نه سالگی حتی یه دنیای
یوونتوس در دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در آمستردام به تساوی 1-1 دست یافته و بخش زیادی از راه صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان را طی کرد.

یوونتوس ابتدا و در اواخر نیمه اول توسط کریستیانو رونالدو به گل رسید. ستاره پرتغالی روی ارسال تماشایی ژائو کانسلو موفق شد با یک ضربه سر شیرجه ای و تماشایی دروازه اونانا را باز کرده و گل مهمی در مسیر صعود احتمالی بیانکونری به جمع 4 تیم به ثمر برساند.

رونالدو تا به حال 11 بار با ضربه سر در مراحل
+15

وحشتناک بود. حتی همین یک لحظه ای که در فیلم معلوم بود و بقیه ماجرا را باید با خیال بافی پیش می رفتی هم به اندازه کافی وحشتناک بود. دیشب فیلم مصدومیت آندره گومز، بازیکن پرتغالی اورتون (بازیکن سابق بارسا) در بازی با تاتنهام را دیدم. از آن دست مصدومیت هایی که حال عالم و آدم را خراب می کند. دردناک‌تر از مصدومیت ها رباط صلیبی و مینیسک که متداول اند در فوتبال. همان مصدومیتی که چند فصل قبل لوک شاو (بازیکن منچستر) را زمین گیر کرد و کمی قبل تر از آن هم
زین الدین زیدان خود و تیمش را از هر نظر برای ال کلاسیکو آماده می بیند و بدون استرس به استقبال این بازی حساس خواهد رفت.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید فردا در یک بازی حیاتی به مصاف بارسلونا خواهد رفت. رئال از 5 بازی اخیر خود در همه رقابت ها سه شکست، یک برد و یک تساوی کسب کرده و صدر لالیگا را نیز به بارسلونا واگذار کرد.
در آستانه ال کلاسیکو زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشستی خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

زیزو گفت:« اتحاد،
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی بالاخره انتقال ستاره فرانسوی و 28 ساله اتلتیکومادرید به نوکمپ با پرداخت بند آزادسازی 120 میلیون یورو از سوی کاتالان ها نهایی شد و ساعتی قبل مراسم معارفه آنتوان گریزمان برگزار گردید. قرار است گریزمان در تیم جدید خود شماره 17 را بر تن کند. جالب اینجاست با توجه به حواشی اخیر، مراسم معارفه آنتوان گریزمان در ورزشگاه خالی از تماشاگر نوکمپ برگزار شد.

آنتوان گریزمان در مراسم معارفه خود گفت: "من بسیار خوشحال و هیجان زده بود
مارک آندره تراشتگن، دروازه بان آلمانی بارسلونا در مورد حواشی اخیر توضیح داد.

به گزارش "ورزش سه"، چندی قبل مارک آندره تراشتگن از نیمکت نشینی در ترکیب تیم ملی آلمان دوباره گله کرده بود که این بار مصاحبه او با واکنش مانوئل نویر مواجه شد و حالا و در جریان کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی بارسلونا مقابل دورتموند، مارک آندره تراشتگن تلاش کرد رابطه خود را با مانول نویر بهبود بخشیده و حواشی اخیر را پایان دهد.

دروازه بان بارسا گفت: "رقابت وجود دارد
زین الدین زیدان خود و تیمش را از هر نظر برای ال کلاسیکو آماده می بیند و بدون استرس به استقبال این بازی حساس خواهد رفت.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید فردا در یک بازی حیاتی به مصاف بارسلونا خواهد رفت. رئال از 5 بازی اخیر خود در همه رقابت ها سه شکست، یک برد و یک تساوی کسب کرده و صدر لالیگا را نیز به بارسلونا واگذار کرد.
در آستانه ال کلاسیکو زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشستی خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
·  پسول مگنارکس 100 درصد گ
بارسلونا امشب موفق شد در دیداری یک طرفه لگانس را با نتیجه ۵-۰ شکست دهد و به مرحله بعدی رقابت های کوپا دل ری صعود کند.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا بعد از شکست ابتدای هفته در رقابت‌های لالیگا مقابل والنسیا، امشب در چارچوب جام حذفی اسپانیا به مصاف لگانس رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه ۵-۰ حریف خود را شکست دهد و به مرحله بعدی رقابت ها صعود کند.

تنها چهار دقیقه از زمان بازی گذشته بود که لیونل مسی با یک پاس در عمق عالی نلسون سمدو را از سمت راست صاح
تصور کنید  برنامه برای یک جلسه عکاسی نوزاد دارید و بسیار هیجان زده هستید .
مشتاقانه به انتظار ایستاده -اید تا نوزاد چند روزه را در آغوش بگیرید و کار خود را آغاز کنید که با دیدن برادر یا خواهر بزرگتر که به درخواست والدین نوزاد میخواهند او را هم در عکاسی شریک کنید دنیا بر سرتان خراب میشود . 
استرس میگیرید و با مضطرب میشوید . 
میدانید که هرچه کودکان بزرگتر باشند کنترل کردنشان سخت تر میشود و اغلب بسیار قابل پیش بینی هستند و اکثر آنها حسودی نوزاد ک
فکر می‌کنم به اینکه اگر خودم آنجا بودم چه می‌شد؟ کمی دردم می‌آید.
اگر خانواده ام بود چه؟ کمی بیشتر.
اگ خودم، خانواده ام و هر که دوستش دارم، هر روز، وقت بیرون زدن از خانه ممکن بود در خیابان ... درد کم کم جان می‌گیرد. درد زبانه می‌کشد. درد فریاد می‌زند. درد، عقده می‌شود. درد حاکم می‌شود. درد عنان را به دست می‌گیرد.
صفحه اینستا را بالا و پایین می‌کنم. می‌رسم یک تصویر مات. هشدار می‌دهد: «تصویر آزار دهنده است». دوبار تایید می‌کنم تا اجازه بدهد
وی عضو تیم ملی بزرگسالا ن آرژانتین و تیم بارسلونا اسپانیا است. بسیاری از مطبوعات به وی لقب مارادونای جدید داده‌اند. لقب وی که توسط خودش انتخاب شده «جانشین» است.
لیونل در سن ۵سالگی بازی را در تیم گراندولی آغاز کرد. تیمی که پدرش به عنوان مربی در آن جا مشغول به کار بود. در سال ۱۹۹۵ مسی به تیم نیوولز اولدبویز آرژانتین پیوست. وی ۱۱ سال  داشت که پزشکان تشخیص دادند دچار کمبود هورمون رشد است.
باشگاه ریور پلاته علاقه خود را برای به خدمت گرفتن مسی نش

می‌دانم کتاب‌‌خوان‌های حرفه‌ای با خواندن سه صفحه اول رمان بائودولینو دهان‌شان آب می‌افتد. حق دارند. علاوه بر این، حالا می‌خواهم بیشتر بدجنسی کنم و دل‌شان را هم آب کنم.
قیمت چاپ فعلی این کتاب 672 صفحه‌ای با ترجمه عالی رضا علیزاده 89500 تومان است. ولی چاپ قدیم آن را در یک کتاب‌فروشی شهرستانی دیدم. 29500 تومان. من به این قیمت البته قانع نشدم و آن را نشان کردم. چند روز بعد در هفته طرح تابستانه خرید کتاب با 15درصد تخفیف به قیمت 25075 تومان خریدم؛ هم
فرانچسکو ضلع سود من گفت: "خوردن، مثل گوزن است."
تور های لحظه آخری استانبولمن شوربا خانمهای کوچک یونان اندر شال های سیاه شوربا کوس های چوبی وقوف محاصره شده بودم، آدم رقص های سنتی، نوباوگان را در اکنون اجرا، مشروب های زیادی، یکدلی بز گوساله وحشی آزموده شده اندر چهره من مهارت شده بودند.فرانچسکو، سید خوابگاه من، مرا بالا این بزم از کامل یونانی ها فراخوانی کرد. تشک فرانچسکو سازمان ایوس است. همه حین را می دانند او یکدلی همسرش دوباره یافتن و گم کرد
بقلم شهروز براری صیقلانی اپئزود اول از اثر شماره یک                    نویسنده اثر     شهروز براری  صیقلانی  اثر   
L♥o♥v♥e♥♥♥s♥h♥i♥n♥♥b♥r♥a♥r♥y♥

داستان اول ♦♦ از شهروز براری صیقلانی   ♦♦

همواره حرفهایم را نتوانستم بگویم ، درعوض بی وقفه نوشته آم . چه توان کرد وقتی توان ابراز نباشد؟ نوشتن بهتر از در خود نهفتن است . هر چه است از نگفتن بهتر است. افسوس ک اشتیاق خواندنش نباشد. افسوس.....
ترا روی کاغذ ها جامیگذارم و میروم ،م
گابریل
کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در سال 2017 در سمیناری در کویت شرکت
کرده و درباره دیدارهای فوتبالی اش و تجربیاتش از فوتبال خاورمیانه صحبت می
کند.

به گزارش" ورزش سه" گابریل کالدرون آرژانتینی قرار است
به زودی به تهران آمده و کارش را با پرسپولیس آغاز کند. او یکی از مربیان
مطرح فوتبال حاشیه خلیج فارس در حدود پانزده سال گذشته بوده است. البته که
قبل از مربیگری، به واسطه حضور در تیم ملی آرژانتین 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها